Minden blogbejegyzésem végén inspiráló kérdéseket találsz, amiket megválaszolhatsz magadnak - ha van kedved, érdemes írásban -, hogy a belső világod elkezdhessen megnyilvánulni kívül is. ✨

Elmesélek egy történetet a szeretet feltételnéküliségéről
2015. november 23. | Erika Mira
Egy évvel ezelőtt álltam a villamoson, bámultam a munka idő utáni forgalmat, és egy szakítás után meglehetősen rosszul éreztem magam. Akkorra már fontos volt, hogy jól érezzem magam mindig, már érzékeltem némi összefüggést a lelkiállapotom és a valóságom alakulása között - ebben a sorrendben –, és már felelősnek éreztem magam azért, ahogyan érzem magam. Nem akartam fájdalmat és szomorúságot érezni, ezért megkérdeztem magamtól: mitől érzem rosszul magam valójában?
4/4. OLDAL





